JAKO sport
skrýt
Sportovni-pomucky.cz
+420 777 176 372 info@sportovni-pomucky.cz

Košík je prázdný

Značkovací systém Plifix ® sada 25ks

4 190 Kč běžná cena
2 850 s DPH
2 355 Kč bez DPH


 

Značkovací systém Plifix ® sada 25ks nový a rychle se rozšiřující produkt prodávaný po celém světě pro fotbalové a rugbyové kluby, města, golfová hřiště, kempy, zavlažovací systémy atd. a je umísťován denně na více než 100 sportovních hřišť v Evropě.

Značky Plifix nabízejí revoluční nápad, jak jasně identifikovat všechny značky na trávníku jednoduchým, estetickým, disktrétním a trvanlivým způsobem (UV stabilizované a kosení odolná vlákna zasazená do polykarbonového vlákna pevné struktury). Jakmile Plifix prvně nasadíte do půdy, zůstane na místě po celou dobu normální údržby a péče o trávník.

Na sportovní hřiště nabízíme sadu 25-ti ks různých barev k vyznačení rohů, velkého a malého vápna atd.. Sada pro fotbalové hřiště obsahuje 25ks značek + zarážecí nástavec.

Už nemusíte vyměřovat polohu lajnovacích čar, investice vložená do značek se Vám rychle vrátí, jakmile si spočítáte čas strávený opakovaným měřením ...s Plifixem to jednou uděláte a na několik let máte vystaráno.

Značky mají široké využití, kromě lajnování jimi lze označit místa např. postřikovače, uzávěry či vedení vody, plynu, el. kabelů, vytýčení parkovacích míst.

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti Geis CZ, která vám zásilku doručí na uvedenou adresu.
Příjemce obdrží SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky a číslem jeho zásilky. V den doručení řidič telefonuje přímo ze skeneru a domluví předání balíku. V případě, že příjemce není k zastižení, doručujeme následující den. Zboží Vám v rámci celé ČR doručíme od data expedice v 95% do druhého pracovního dne, na Slovensko do 48 hod.

V případě, že Vám nevyhovuje doručení na adresu, využijte možnost přesměrování zásilky z původně zadané adresy na výdejní místo Geis Point. Změnit místo doručení však můžete až po obdržení SMS s číslem balíku. Nabízíme možnost si vyzvednout vaši zásilku cestou do práce či z práce za nákupy či o víkendu, v některých Geis Pointech i NONSTOP.
Ve výdejních místech jsou zásilky standardně připraveny k vyzvednutí po dobu 7 dní. V případě, že nedojde k vyzvednutí zásilky, zašleme příjemci třetí a pátý den po uložení SMS s upomínkou.

Ceny přepravy

Přišlo Vám domů zboží, které jste objednali na našem e-shopu www. sportovni-pomucky.cz, ale nesedí Vám velikost, nebo s ním nejste prostě spokojeni?
V tom případě zboží můžete bez jakýchkoliv problémů vrátit nebo vyměnit a to do 14 dní od převzetí.
Jsme připraveni Vám poradit se správným výběrem velikosti již před samotným nákupem, stačí nás pouze kontaktovat.

Celou zásilku výměny či vrácení zboží pošlete prosím na adresu:

sportovni-pomucky.cz
Vladimír Jindřich
Plzeňská 1500
40747 Varnsdorf

Za jakých podmínek můžu zboží vrátit nebo vyměnit?
- zboží nesmí být použito
- zboží musí být kompletní
- zboží nesmí být poškozeno, včetně originální krabice či balení ( roztrhnutý sáček a pod. )
- poštovné spojené se zasláním zpět hradí kupující
- zboží nesmí být zasílano na dobírku

Máte dotaz ohledně Značkovací systém Plifix ® sada 25ks?

Po kliknutí na tlačítko odeslat nám bude Váš dotaz odeslán na e-mail. Odpověď můžete očekávat do 24hodin, snažíme se odpovídat obratem.
Pro rychlou informaci můžete však využít 13 hod/denně naší telefoní linku +420 777 176 372

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím níže uvedený formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Podobné zboží

Rádi Vám poradíme
od 8 do 21 hod.:

+420 777 176 372

Doprava nad
5000 Kč ZDARMA

Nejnižší ceny
na trhu

Osobní odběr
ZDARMA


Odběr novinek:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.