Set fotbalová branka 2 ks Master Pop Up

Kód: ID101228
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
skladem

Set fotbalová branka 2 ks Master Pop Up je sada dvou skládacích branek se střeleckou plachtou.
Rozměr branky 120 x 80 x 80 cm, ideální pro fotbálek…

Detailní informace

Doprava zdarma
Při objednávce nad 5 000,- Kč je doprava zdarma. Nevztahuje se na nadrozměrné zboží.
Poradenství zdarma
Nevíte si rady? V případě, že vám není něco jasné, jsme vám kdykoliv k dispozici od PO - NE 8 - 21 hodin.na telefonu 777 176 372.
Zapůjčení vzorků
Pro týmy, školy a sportovní zařízení poskytujeme vzorky oblečení na vyzkoušení. Za půjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Rozměr branky 120 x 80 x 80 cm, ideální pro fotbálek s rodinou a přáteli.

Výjimečnost této branky spočívá v tom, že na jedné straně branky je plachta, vykrývající určitá místa v brance pro obtížnější vstřelení gólu.

Na plachtě je vyobrazený brankář, který má za úkol rozptylovat útočníka.

To nutí hráče soustředěnosti a přesného míření doprostřed, do šibenice nebo k tyči.

Po překlopení branky je opět branka bez brankáře a vy můžete střílet kamkoliv. Branka se skvěle hodí pro uspořádání dovednostních her a trénování střelby.

V balení naleznete dvě branky pro hru s více hráči. Takže může pořádat zápasy proti svým kamarádům.

Balení dále nabízí vzpěry které zajišťují stabilitu branky a kovové kolíky, které vám pomohou branku ukotvit k zemi.

Vzhledem k nízké hmotnosti a méně robustní konstrukci, doporučujeme používat molitanový nebo měkčený míč.

Velikost branky: 120 x 80 x 80 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.